frozzen-down
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

frozzen-down

a cool forum for everione
 
AcasaCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 ready set go

In jos 
3 participan?i
AutorMesaj
Chelsy-n green
Admin
Chelsy-n green


Numarul mesajelor : 142
Data de inscriere : 16/08/2007

ready set go Empty
MesajSubiect: ready set go   ready set go Icon_minitimeSam Aug 18, 2007 9:14 am

Femalefirst: Ati devenit cele mai mari staruri ale Germaniei din ultimii 20 de ani, va asteptati la un asemenea succes? Si cum va descurcati cu faima recent dobandita?

Bill: Glumesti? Suntem impreuna deja de sapte ani. Si cel mai mare vis al nostru era un contract cu o casa de discuri. Dupa ce i-am cunoscut pe producatorii nostri am mers in studio si am exersat, am exersat si am tot exersat… timp de doi ani. Nu credeam ca vom mai ajunge vreodata sa lansam un single.

Tom: Apoi am obtinut contractul si am lansat `Monsoon` in Germania – acum doi ani. Apoi totul s-a intamplat foarte repede. Era de necrezut. Mai mult decat am fi indraznit vreodata sa visam. Si acum – dupa marele succes pe care l-am avut in Germania – s-a intamplat si in Franta, Suedia, Italia, Spania, Rusia – in foarte multe tari din Europa. In aprilie am incheiat primul nostru turneu european. Nici unul din noi nu-si imagina ca asa ceva s-ar putea intampla vreodata.
Femalefirst: Ati vandut 3,5 milioane de albume in doi ani, ce credeti ca v-a ajutat sa aveti success atat de repede?

Tom: Asta e greu de spus. Am stiut intotdeauna ce ne dorim. Avem propriul notru stil si a fost foarte important pentru noi sa ne facem treaba asa cum ne doream noi sa o facem. Nu am renuntat niciodata si a fost o adevarata provocare sa avem noi responsabilitatea si sa luam decizii. Intotdeauna se gasesc oameni care vor sa-ti spuna cum sa-ti faci treaba. Dar noi avem propria viziune si am facut totul in felul nostru.

Bill: Eu cred, de asemenea, ca trebuie sa ai noroc si sa fii in locul potrivit la timpul potrivit. Asta ni s-a intamplat noua. In plus, fanii nostri ne scriu adesea si ne spun ca se identifica cu melodiile noastre pentru ca noi cantam despre lucruri care se intampla in viata lor si acesta este motivul pentru care suntem atat de apropiati de ei. In piesele noastre vorbim despre emotii, probleme si situatii pe care copiii le intampina cand incep sa creasca.
Femalefirst: Videoclipul noului single `Ready, Set, Go` e interesant si destul de intunecat pe alocuri. Cum a fost la filmari?

Bill: A fost o filmare foarte grea. Am filmat 25 de ore non-stop. Cantecul este despre incalcarea limitelor. Vorbeste despre faptul ca nu trebuie sa renunti, ca nu trebuie sa te lasi prizonier diverselor temeri or altor oameni care iti spun ce sa faci. Asa ca am ales acest videoclip cu oameni cenusii – cum ii numesc eu. Ei renunta la visele lor sin u mai traiesc pentru a si le indeplini. Cand ne aud pe noi cantand, ei evadeaza (din starea de inertie, n.r) si lasa totul in urma – asa ca noi.
Sus In jos
https://frozzen-down.forumgratuit.ro
fallen_angel

fallen_angel


Numarul mesajelor : 18
Varsta : 30
Data de inscriere : 19/08/2007

ready set go Empty
MesajSubiect: Re: ready set go   ready set go Icon_minitimeLun Aug 20, 2007 9:57 am

am vazut reclama la videoclipul asta pe MTV hits , dar nu am reusit sa vad videoclipul...

voi l-ati vazut??
Sus In jos
Chelsy-n green
Admin
Chelsy-n green


Numarul mesajelor : 142
Data de inscriere : 16/08/2007

ready set go Empty
MesajSubiect: Re: ready set go   ready set go Icon_minitimeLun Aug 20, 2007 12:12 pm

nup....am auzit k ii sooper taree
Sus In jos
https://frozzen-down.forumgratuit.ro
Alinutza_Tokio_Hotel

Alinutza_Tokio_Hotel


Numarul mesajelor : 72
Data de inscriere : 19/08/2007

ready set go Empty
MesajSubiect: Re: ready set go   ready set go Icon_minitimeMar Aug 21, 2007 9:11 am

Sper sa-l vad Razz
Sus In jos
Continut sponsorizat





ready set go Empty
MesajSubiect: Re: ready set go   ready set go Icon_minitime

Sus In jos
 
ready set go
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
frozzen-down :: TOKIO HOTEL STUFF :: Interviuri-
Mergi direct la: