frozzen-down
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

frozzen-down

a cool forum for everione
 
AcasaCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 concert

In jos 
2 participan?i
AutorMesaj
Chelsy-n green
Admin
Chelsy-n green


Numarul mesajelor : 142
Data de inscriere : 16/08/2007

concert Empty
MesajSubiect: concert   concert Icon_minitimeSam Aug 18, 2007 9:15 am

nterviu exclusiv cu Tokio Hotel
Bill, te vei schimba la aceste spectacole de mai multe ori?
Bill: Nu am stabilit inca in totalitate cum vor decurge lucrurile. Este foarte posibil sa avem mai multe tinute, dar nu este neaparat nece-sar. Totusi facem un show rock si nu un musical...

Ce efecte speciale vor vedea fanii?
Tom: In mod sigur nicio prostioara pop, ci efecte pirotehnice si explozii!

Cum veti calatori?
Bill: Nu ne vom caza la hotel de aceasta data, ci vom calatori si dormi intr-un autocar care este transformat dupa dorintele noastre.
Tom: Da, o sa fie super cool. Echipamentul nostru va fi transportat de cel putin trei camioane iar eu mi-am comandat noi chitare personalizate. Data trecuta am avut opt cu mine!

Alt subiect: ce se aude cu permisul de conducere? Urmeaza?
Georg: De ce sa urmeze? Eu il am pe al meu deja de doi ani.
Bill: Inca nu m-am ocupat de asta. Dar mi-ar placea sa-l am cand voi implini 18 ani. Dar nu stiu cand mi-as putea face timp. Agenda noastra este plina ochi pentru tot anul.
Tom: Oricum n-ai reusi! (ranjeste)
Bill: (defensiv) Bine ca ai face-o tu!
Tom: Probabil ne vom lua carnetul dupa un curs rapid intr-o vacanta.

Ce faceti cu scoala?
Tom: La capitolul acesta nu stam prea bine in ultimul timp, asa ca va trebui sa ne punem cu burta pe carte. Dar vom reusi cu siguranta.
Bill: Yep! Invatam mai tot timpul printre picaturi. Din cand in cand trebuie sa predam referate si sa dam lucrari. Iar termenele pentru examenele noastre se apropie din ce in ce mai mult. Urmeaza sa vedem cum vom reusi sa le rezolvam pe toate.

Multi fani sunt ingrijorati ca Tokio Hotel se va destrama cand unul dintre voi va fi nevoit sa plece in armata. Stiti ceva de asta?
Georg: Eu am fost respins, asa ca nu am de ce sa-mi fac griji. La recrutare au vazut ca am platfus si a fost imediat foarte clar ca nu ma voi inrola. Gustav: La mine a fost asema-nator, si eu am fost respins. (rad cu totii)
Tom: Noi doi nu am auzit nimic. Poate dupa ce vom face 18 ani.
Bill: Da, si daca ne vine ordinul de recrutare voi face tot ce-mi sta in putinta ca sa ne respinga. Daca nu, vom face armata. Dar nu-mi fac griji din cauza asta...
Tom: In niciun caz nu se va destrama formatia din cauza asta. Dar daca se intampla, facem o pauza scurta sau incercam sa rezolvam situatia.
v Cum stati cu dragostea? Aveti prietene stabile?
Tom: In ceea ce priveste dragostea si sexul, chiar nu avem, din pacate, ce povesti! In ultimele saptamani abia daca am avut timp liber pentru noi, ce sa mai vorbim de un flirt sau de o aventura! Cred ca niciunul dintre noi nu este indragostit...

Si totusi apar constant zvonuri despre prietene stabile...
Georg: (rade) Da, sigur au aparut toate in POPCORN!
Bill: Acum serios vorbind: suntem toti singuri si probabil vom ramane asa inca o perioada de timp, din pacate!

Tom, tipul din videoclipul TH:
Pentru Tokio Hotel a trebuit sa merg la inchisoare!!

Tom (22) a reusit sa fie odata cu Tokio Hotel in fata camerelor de filmat! Studentul povesteste in POPCORN ce s-a intamplat la Berlin pe platourile de filmare ale videoclipului "Ubers Ende der Welt": Am fost ales de o agentie de casting pentru noul videoclip Tokio Hotel. Conditia: sa ma rad in cap ca un skinhead. S-a cerut prea mult pentru doar 60 de Euro.

Apoi am mers la inchisoare! Conform scenariului actiunea videoclipului are loc intr-o puscarie unde Tokio Hotel sustin un concert pentru detinuti. Noi, "detinutii", am fost imbracati toti in haine gri de inchisoare. Dar harmalaia de pe platou a fost mult mai palpitanta decat filmarea in sine: din motive de siguranta, cauzate fie de fani, fie de paparazzi, cladirea a fost inchisa ermetic. Bodyguarzii m-au verificat si mi-au luat telefonul mobil. Dar am reusit sa intru cu o minicamera de filmat.

Oamenii insarcinati cu paza misunau peste tot. In pauze ne inchideau intr-un autobuz. De cateva ori chiar am avut senzatia ca sunt inchis realmente! Dar formatia tot nu aparea! La ora 16.00 a venit randul nostru: trebuia sa marsaluim prin curtea inchisorii si sa tractam o masina cu aparatura electrica stricata. Moment in care incepe deodata "Uber Ende der Welt". Trebuia sa asaltam hala si sa parem entuziasmati.

Rolul meu: trebuia sa ma catar pe coloane si tevi. Intr-o pauza dau drumul pe ascuns la camera de filmat. Doi tipi de la securitate ma vad, imi iau camera din mana si sterg toate imaginile. Ce porcarie! Tom de la TH se uita foarte nervos la mine si este suparat. Bill, in schimb, rade – pare ca pentru el este penibila situatia. Gustav si Georg arata ca doua mumii, nu schiteaza nici macar un gest. Sincer sa fiu, mi i-am imaginat mult mai cool pe Tokio Hotel!"
Sus In jos
https://frozzen-down.forumgratuit.ro
fallen_angel

fallen_angel


Numarul mesajelor : 18
Varsta : 30
Data de inscriere : 19/08/2007

concert Empty
MesajSubiect: Re: concert   concert Icon_minitimeLun Aug 20, 2007 9:54 am

am mai citit interviul asta Smile

Tom ala nu stie ce zice lol!
Sus In jos
Chelsy-n green
Admin
Chelsy-n green


Numarul mesajelor : 142
Data de inscriere : 16/08/2007

concert Empty
MesajSubiect: Re: concert   concert Icon_minitimeLun Aug 20, 2007 12:11 pm

alien alien alien alien alien alien
Sus In jos
https://frozzen-down.forumgratuit.ro
Continut sponsorizat





concert Empty
MesajSubiect: Re: concert   concert Icon_minitime

Sus In jos
 
concert
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
frozzen-down :: TOKIO HOTEL STUFF :: Interviuri-
Mergi direct la: